Regulamin

Portal oraz forum wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki te mają jedynie na celu ułatwieniu korzystania z tych serwisów. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Podany adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (w celu przesłania nowego hasła w przypadku utraty starego).

Zawartość każdego postu na forum.bezpieka.org wyraża poglądy i opinie tylko i wyłącznie jego autora. Administratorzy i Moderatorzy w żaden sposób nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum. Starają się oni usuwać wszystkie treści, uznawane za nieodpowiednie możliwie jak najszybciej.

Pisząc posty, zadając i odpowiadając na pytania, prosimy o stosowanie Netykiety.

Będąc użytkownikiem tego forum, zgadzasz się:
• nie pisać tekstów zawierających treści niezgodnych z obowiązującym prawem
• zdobyta wiedza nie będzie wykorzystywana do łamania cudzych sieci i haseł
• oświadczasz że wszystkie urządzania i testowane sieci są Twoją własnością

Niedostosowanie się do tych zasad może być przyczyną ostrzeżenia, usunięcia z listy użytkowników lub zablokowaniem konta (czasowe lub trwałe). W tym celu rejestrowane są adresy IP autorów postów. Administratorzy i Moderatorzy forum.bezpieka.org mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku i postu w dowolnej chwili jeśli tylko uznają to za wymagane. Jako użytkownik forum zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane żadnym osobom ani podmiotom trzecim. Administratorzy i Moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania prowadzące do pozyskania tych danych. Może się to zdarzyć nawet najlepszym, dlatego staramy się to ryzyko zminimalizować.

Naszym celem, nie jest stworzenie regulaminu, zawierającego wszystkie możliwe problemy, konfiguracje i gry słów. To forum jest bardzo specyficzne i powiązane z konkretnymi dystrybucjami Linuxa oraz szeroko pojętym bezpieczeństem. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będziesz chciał uczestniczyć w tym naszym małym miejscu sieci, zadawał pytania i dzielił się własną wiedzą. Staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe oraz zgodnie z wiedzą, umiejętnościami oraz wolnym czasem (uszanujcie proszę to).

Żyj i pozwól żyć tu innym.